פפיסמדו יצחק - אגם - חוות דעת בנושא תאונות דרכים

 

בשנים האחרונות הפכו תאונות הדרכים להיות אחד הגורמים העיקריים לתמותה לפגיעה בגוף ונפש וכמובן לנזק ברכוש .

ישראלים רבים מעורבים בתאונות דרכים מסיבות שונות ומגוונות. הגורם האנושי, תנאי הכביש והשטח, תנאי מזג האוויר כל אלו הם רק חלק מהסיבות לתאונות הדרכים.
תאונות דרכים המסתיימות לשמחתנו רק בנזקי רכב עוברות לטיפול חברות הביטוח ותאונות בהם לצערנו היו פגיעות בנפש מסתייעות בסיוע משטרתי.

 

במקרים רבים עולה הצורך בסיוע של בוחן תנועה אשר יבצע חקירה וניתוח של נסיבות התאונה. 
תאונות דרכים רבות אינן מטופלות ע"י המשטרה ועוברות לטיפול של חברות הביטוח, תפקידו של בוחן התנועה חשוב. והוא זה שלעיתים רבות יכריע על מי נופלת האחריות והאשמה במקרה של תאונת הדרכים.

הייתם מעורבים בתאונת דרכים וזקוקים לחוות דעת בנושא תאונת הדרכים? יצחק פפיסמדו בוחן תנועה יחקור את נסיבות תאונת הדרכיםויסייע לכם במתן חוות דעת משפטית.

 

מרגישים שחברות הביטוח מערימות קשיים בטיפול בתיקכם? יצחק פפיסמדו בוחן תנועה יעזרו לכם מול חברות הביטוח.
יצחק פפיסמדו בוחן תנועה מוסמך לתת חוות דעת לבתי משפט ולחברות ביטוח, מומחה בשחזור שלבי תאונת הדרכים .
פיקוח חודשי על כלי רכב, פיקוח חודשי על משאיות. מעקב חודשי לאישור ותקינות כלי רכב כבדים. 

 

שמי יצחק פפיסמדו, במקצועי בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים.

שירתתי במשטרת ישראל במשך 29 שנים. תחילה עסקתי בתפקידי סיור ובשנת 1984 עברתי קורס חוקרים והמשכתי להשתלמויות שונות בנושא, בשנת 1986 עברתי הכשרה כבוחן תנועה ומאז במשך 24 שנים שימשתי כבוחן תנועה במשטרת ישראל , במהלך שנותיי בתפקיד עברתי השתלמויות בנושא החידושים הטכנולוגיים בתחום הרכב ו השתלמויות נוספות בנושאי חקירות תאונות הדרכים.
במסגרת תפקידי כבוחן תנועה טיפלתי במספר רב של תאונות דרכים מכל הסוגים, בתאונות קשות ומורכבות ובדרגות פגיעה שונות.
טיפלתי בתיקי תאונות דרכים תוך הסקת מסקנות והמלצות בהתאם בפני פרקליטות המדינה, הופעתי כעד מומחה בבית המשפט בתיקי תאונות דרכים בהם טיפלתי.
בשנת 2010 פרשתי ממשטרת ישראל, 
וכיום אני עוסק בחקירת תאונות דרכים באופן פרטי ומעמיד את שירותיי וניסיוני הרב לכל מי שנחוץ מבט של עין מקצועית עם חוות דעת וליווי בבית משפט בהתאם לצורך.

אודות

בוחן תנועה

050-9008200